Muži a ženy: jdou si na nervy!

17. srpen 2009 | 20.53 |

Vážené dámy, chcete být hýčkána svými protejšky? Pak nejdříve hýčkejte vy je. Je pravda, že nic nikdy není zadarmo a zanedbávaný chlap je něco neskutečného. Ovšem nejhroší je, když si ho zhýčkáte a pak jako když utne, přestanete. Takový chlap, který příjde domů z práce nebo z hospody a čeká na teplé maso a vychlazené pivo, co se doví, že paní domu ani nehnula brvou, sedí u televize a sleduje své oblíbené pořady, tomu není radno přijít do cesty. Zuří, skáče, nadává  a hned se odstěhovává. Nacož se některá dáma zvedne a laskavě mu začne dělat jídlo, pán ještě prohlásí, že už nic nechce, že si veme rohlík. Některá zase jenom sedí dál u televize a úspěšně ignoruje. Dámy, jak tohle dokáže naše drahé polovičky vytočit, že?

Ne, tohle opravdu nemá být článek zaměřený proti mužské populaci a díky bohu je zde na zemi spousta mužů, kteří by to nikdy neudělali(i když nikdy neříkej nikdy). Jak muž přichází do let, začne být nervozní, snadněji se rozčílí a ztrácí koncentraci. Poté více křičí a rozčiluje se nad maličkostmi. Ztrácí jakoukoli trpělivost.
Nedivím se ženám, kteří hledají v mladších vrstvách tzv zajíčky. Ovšem ani s nima to nemá žena lehké. Čím mladší, tím dětinštější. Muži dospívají déle než dívky a to je poznat nejen na jejich chování.

Dobře otočíme otáčky o pár stupňu vzad. Vážené dámy, uvědomujete si, jak i my dokážeme být často naprosto nesnesitelné? Při nakupování náš protějšek vyloženě trpí a ještě musí nosit tašky a stále opakovat:"Sluší, miláčku!". Musí za nás vykonávat tu "těžkou" práci a někdy je dokonce donutíme dělat i ty "ženské" práce. Chodí domů z práce strhaní a hladoví a my jim ani to jídlo nejsme schopné udělat. Křičíme na ně, když jdou relaxovatdo hospody za kamarády...

Takhle bych mohla jmenovat donekonečna, ale abych na závěr řekla. Obě pohlaví mají své mouchy, ale jeden bez druhého by nemohli žít. Takže milujte se, množte se a respektujte se!

muz a zena

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Muži a ženy: jdou si na nervy! janewle®pise.cz 18. 08. 2009 - 06:29
RE(2x): Muži a ženy: jdou si na nervy! pajenka 18. 08. 2009 - 09:47
RE: Muži a ženy: jdou si na nervy! tlapka®pise.cz 18. 08. 2009 - 09:00
RE(2x): Muži a ženy: jdou si na nervy! pajenka 18. 08. 2009 - 09:48
RE: Muži a ženy: jdou si na nervy! medvěd 30. 08. 2009 - 16:42