Nej stránky "stvořené" pro mě...

24. srpen 2009 | 12.00 |


Internet už mám třetím rokem a za tu dobu jsem si našla určité "stránky", které navštěvuji pravidelně. Nemůžu prostě odejít od počítače, aniž bych na ně nekoukla, co je nového, co kdo dělá. Tak pojďme odhalit, které stránky to jsou!

V první řadě navštěvuji mé blogové "přátele" + pár lidí na piše.cz, u kterých mě zaujmou články nebo jen tak se snažím prokousávat příběhy jiných lidí. Seznam blogových kamarádů najdete zde:pajenka.svetu.cz/moji-pratele  určitě se do nich podívejte a zkoukněte. (Pokud mě znáte, máte blog na píše.cz a nejste v mých přátelích, neznamená to, že vás nečtu nebo k vám nechodím, jenom nechci, aby jste si četli mé zaheslované rubriky, prosím zkuste to pochopit.)

Moje další návštěva patří serveru www.lide.cz . Nejen že na lide.cz mám mail, na který často chodím, ale nachází se tam také spolužáci.cz, kam chodím navštěvovat moje třídy. Před nějakým časem jsem si na lide.cz dokonce zřídila funkční profil, který mi (světe div se) někdy pomáhá najít nové spřízněné duše.

Alespoň jednou za den vždy kouknu na stránky fanklubů. Okouknu diskuzi, novinky, fotky, akce...prostě vše, co k tomu patří. Seznam nejnavštěvovanějších:  www.marianvojtko.cz ; www.ladislavspilka-fanclub.eu ; www.tafantastika.cz/cz ;

Nesmím zapomenout ani na svoje "oblíbené" aukro, kde už skoro přes dva měsíce sháním kníhu "Stmívání" za nějakou přijatelnou cenu, nabídek je dost, ale cena se vždycky vyšplhá na mě až moc vysoko. Na začátku prázdnin jsem tam i prodávala. 
 

Aukro.cz

No a moje nejnavštěvovanější stránka je bezpochyby www.facebook.com . To je stránka, která sice sežere hafo času, ale je to zase ideální zaháňka nudy a navíc se dovím, co právě dělají moji kamarádi, lehce se s nimi mohu spojit, zkouknout fotky, co se kde děje...atd atd

Když chci něco stáhnout a chce se mi čekat, tak zavítám na stránku s torrenty: tracker.cztorrent.net , téměř pokaždé tam najdu co potřebuji.
Když se mi čekat nechce zkusím zadat svůj požadavek na  uloz.to
Pro programy volím stahuj.cz

Dříve jsem hodně navštěvovala stránku na odhalování lidí, kteří jsou na ICQ "neviditelní". Dělala jsem to spíše pro informativní ráz, protože jsem ctila to, že někdo prostě nechce být "vidět". Teď už tam téměř nechodím ... kanicq.ru/invisible/en

Navštěvuji samozřejmě klasické vyhledavače. Nejčastěji google.com a seznam.cz

Ve volném čase nahlížím na spoustu stránek, zajímavých i nezajímavých. Čtu, hledám, prohlížím... nepřirozeným způsobem tak zaháním nudu a zkracuji den. Někdy mě mrzí kolik času na netu strávím, ten čas by se dal určitě využít lépe. Snad se to taky někdy naučím :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nej stránky "stvořené" pro mě... baretta 24. 08. 2009 - 13:39
RE(2x): Nej stránky "stvořené" pro mě... pajenka 24. 08. 2009 - 13:44
RE: Nej stránky "stvořené" pro mě... janewle®pise.cz 24. 08. 2009 - 16:00
RE(2x): Nej stránky "stvořené" pro mě... pajenka 24. 08. 2009 - 16:05
RE: Nej stránky "stvořené" pro mě... tlapka®pise.cz 25. 08. 2009 - 10:08
RE(2x): Nej stránky "stvořené" pro mě... pajenka 25. 08. 2009 - 10:13