Konec prázdnin

31. srpen 2009 | 11.52 |

A už je to tady, konec prázdnin. Zítra mě po dlouhé době zase vzbudí budíček, nasednu na motorku a pojedu do své milované školičky. Uvidím spolužáky, učitele (ne, že bych je už neviděla) a zase naplno skočím do těch namáhavých 10 měsíců učení, práce a dřiny. Sama nevím, jestli se na to těším nebo ne. Trochu mě odrazují plánované písemky hned v prvních hodinách.
Znovu začne muzikálová sezóna a já se navrátím do divadel a do aktivního muzikálového dění. I když si budu muset asi chvilku eště počkat.

Jaké byly prázdniny? Úžasné. Skvělé zážitky a akce... ovšem nejlepší byl závěr. Za poslední dny prázdnin jsem stihla prožít opravdu něco úžasného.
Ve čtvrtek přijela Romi> Mojitový večer
V pátek jsme nabraly Gábi a Kubu a vyrazili do Phy do aquapalace>voda můj živel
V sobotu > Průhonice(akce divadel Broadway a Hybernia) s Romi a Gábi a pak Rockování v Mnichovicích s Klárkou, Ondrou, Křičou, Svatby a Hugem
V neděli> pouť v Heřmaňáku+ noční vykopávájí dveří
a dneska se snažím zrelaxovat, probudit se a zároveň dospat, to co jsem nenapsala o víkendu, narovnat si naraženou kostrč (au) a zamaskovat všechny modřiny. Snažím se ze sebe taky dostat všechen ten "alkohol" a jídlo, co jsem nasbírala a taky se pořádně zahřát, po totálním promrznutí :). A hlavně vstřebávám zážitky. Zítra to bude hodně velký šok, ale svým způsobem se tam prostě těším... no, a kdy máme další prázdniny?

P8290011

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Konec prázdnin fallen-angel 31. 08. 2009 - 12:40
RE: Konec prázdnin tlapka®pise.cz 31. 08. 2009 - 15:32