Z Aquapalace nejen s modřinami

31. srpen 2009 | 17.33 |

Jak už jsem zmínila, byla jsem v Aquapalace v Praze. Těšila jsem se tam, voda je můj živel a opravdu se tam dokážu vyblbnout, ale nikdy jsem si nemyslela, že se tam dokážu tak zmrzačit a co víc, ono to byla i sranda!

Párkrát jsem se tam nehezky bouchla do hlavy, jednou na jedné skuzavce se "skokem". Šli jsme tam s tím, že to bude pohodička, dyť na to chodili děti. Sedli jsme, jeli jsme a au. Najednou jsem letěla vzduchem, tvrdý dopad a hlavou o skluzavku. Chvíli jsem myslela, že z tý vody nevstanu, ale v pohodě. Pak mě chvíli ještě bolela hlava, ale byla jsem v pohodě.
Pak jsme šli na tzv. "divokou řeku". Je to jakási "skuzavka" do který naskáčete a jedete jako kdyby jsme byli na řece, peřeje, skoky("kameny"), stěny. A tak prostě jedete narážíte do lidí, do stěn, skáčete přes peřeje, topíte se, ale je to neskutečná sranda! No to by bez zranění prostě nešlo, já jsem z toho vyšla s pár modřinami na loktech a kolenech, s naraženou kostrčí a trochu jsem se bouchla i do hlavy. Na to, že jsem se asi třikrát nemohla vynořit, protože jsem byla zalehnutá a docházel mi kyslík, to bylo fajn.
Fakt jsme se zasmáli a zařádili... bože jak se může takhle někdo bavit? :D
Dneska už vidím jen pár nepatrných modřin, ale kostrč bolí a bolí, ale kdyby jenom to...

Nicméně, ač už jsem měla hodně namále, voda mě zase nedostala!
Mmchd, pak se nedivte,že jsem tak blbá... v těhle prázdninách jsem se do hlavy mlátila v jednom kuse!

Obrázek2

Obrázek1

www.aquapalace.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Z Aquapalace nejen s modřinami koktejlka®pise.cz 31. 08. 2009 - 20:14
RE(2x): Z Aquapalace nejen s modřinami pajenka 31. 08. 2009 - 20:25
RE: Z Aquapalace nejen s modřinami rozervanec®pise.cz 01. 09. 2009 - 10:15