První neoficiální jízda autem!

5. prosinec 2009 | 15.32 |

Dneska jsem poprvé vyměnila motorku za auto a zajela si první neoficiální jízdu svého života v tomto dopravním prostředku. Ze začátku mírně stresující, ke konci trochu akční, ale jinak musím říct, že jsem si stála obstojně.

Naivně jsem doufala, že s tím nebudu mít problém. Vždyť už přes rok mám řidičák na motorku a aktivně na ní jezdím. Malý problém se však naskytl, je to přeci jenom něcocuchalka úplně jiného než motorka. Mnohem větší, silnější, náročnější řekla bych. Cit z motorky, který se zaměřuje výhradně na ruce, se přesouvá na nohy, na které nevidím.
Dneska jsem tedy vzala mamku a naši stařičkou škodárnu a zajela si do lesa. Myslím, že les nebyl zrovna dobrý nápad, všude stromy. Mým hlavním problémem, jak jinak, je rozjíždění, po pár pokusem jsem se ale zdárně rozjela. Občas jsem "cukla" jak jsem hodně přidala plyn nebo naopak šlápla na brzdu. Stromeček se mi ne a ne vyhnout, ale moje reflexy ze čtvrtku byly okamžité a tak jsem zase stála půl metru od něho:D. Nakonec jsem les vzdala a vyjela na silnici třetí třídy. Úzkou, rozhrabanou. Stresy jsem měla z protijedoucích automobilů a aut co mě předjížděly, ale také jsem to zvládla... ještě pákrkát a snad si na to i zvyknu :)

Nakonec třešnička... další traktor! V hlavě se mi udělal malinký zmatek, ale nakonec jsem se mu zdárně vyhla a zaparkovala... ufff, maminka bude mít asi ještě víc šedin než má, ale jinak mě hodnotila jako talenta. No, hlavní je, že všichni lidi co mě potkali žijou a já taky :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: První neoficiální jízda autem! wouaf! 05. 12. 2009 - 19:42
RE(2x): První neoficiální jízda autem! pajenka 05. 12. 2009 - 19:45
RE: První neoficiální jízda autem! koktejlka®pise.cz 11. 12. 2009 - 15:35
RE(2x): První neoficiální jízda autem! pajenka 13. 12. 2009 - 18:33