Lie to me

25. březen 2011 | 15.30 |

 V českém překladu (a následné transformaci) Anatomie lži.
Na tento seriál jsem taktéž narazila náhodou a opravdu mě zaujal a už se stahoval. Včera jsem viděla první 3 díly 1. serie a naprosto mě to dostalo.

 Hlavním hrdinou je DR. CAL LIGHTMAN, který rozpozná pravdu analýzou obličeje, těla, hlasu a řeči. Když někdo krčí rameny, otáčí rukou nebo zvětšuje spodní ret, Lightman ví, že lže. Analýzou výrazů obličeje může číst pocity – od skryté zášti k sexuální přitažlivosti až k žárlivosti. Ale jak Lightman dobře ví, jeho vědecké schopnosti jsou zároveň požehnáním i prokletím v jeho osobním životě, kde rodina a přátelé klamou ostatní tak snadno jako kriminálníci a cizinci. Lightman je předním světovým odborníkem na klamání. Vědec, který studuje výrazy obličejů a nedobrovolnou řeč těla k tomu, aby zjistil jestli lžete, ale také aby zjistil proč lžete. (přejato a upraveno z www.lie-to-me.cz)

První díl mě naprosto fanscinoval. Přála bych si mít takový postřech, abych byla schopná takhle odhalovat lidi. Pak bych byla za vodou. Každopádně všem, kteří hledají na co by se podívali, tenhle seriál plně doporučuji a těším se na ohlasy! :)

lie_to_me_2009_257_poster

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Lie to me mixx®pise.cz 26. 03. 2011 - 11:56
RE(2x): Lie to me pajenka 26. 03. 2011 - 12:59