Proč muzikály

24. duben 2008 | 19.36 |
Někteří lidé muzikály pohrdají,říkají: ,,Muzikál? To není žádně umění. Jak se to může někomu líbit. ,, Ale proč ne? Muzikál může na různé lidi působit různě. Moje teorie je,že jsou dva tábory:
1.Jsou milovníci muzikálů
2.Jsou odpůrci muzikálů
samozřejmě je tu i někdo na rozhraní,nebo lidi ,kterým je to jedno.


Já osobně patřím mezi milovníky. Ale proč? Co mě na tom tak zaujalo? Muzikál je pro mě je pro mě hodně. Změnil mě od základů celý život. Když jsem v divadle jsem schopná utéct od všech problémů, co okolo mě krouží. Zapomenu na ten svět , kde se trápím a užírám se při pomyšlení co bude dál...
V divadle se cítím svá, jsem ve svém živlu. Možná mi teď mnozí namítnete:,,Ty jen utíkáš před problémy každodenního života,, Já se tomu nebráním.Asi máte pravdu, ale co je na tom špatného, každý to nědky potřebujeme a každý na to máme vlastní metodu. U mě je to divadlo.
Proč mi muzikál změnil celý život? Muzikál jako sám osobě ne. Na muzikály jezdím již od druhé třídy základní školy(teď jsem v prváku),vždycky jsem to brala jako zpestření, něco co mě hodně bavilo ale já věděla ,že víc asi to nebude. Pak nastal zlom. 2.6.2007 jsem se s mámou ač trochu nechtěně vypravila na Angeliku. Tehdy jsem tam uviděla opravdou hvězdu mezi zpěváky a to konkrétně Mariána Vojtka. A jím to všechno začalo, jak jsem přijela domů napsala jsem mu maila a snažila se o něm najít všemožné informace. Také jsem hledala lidi, kteří ho znají a chtěla jsem být v jejich okruhu, takhle jsem se přes Marián dostala do fanklubu a poznala spoustu nových lidí.Také jsem tam našla(i když ona spíš našla mě) mojí nejlepší kamarádku Kristýnku. Poznala jsem dál spoustu dalších lidí. Měla jsem možnost mluvit s Mariánem a to je to co mi všechno změnilo život. Z nudného života se stalo něco,čemu se už snad dá říkat pravý život.
Jsem za to vděčná pár lidem a těm za to tímto děkuji...otevřeli mi oči a naučili mě ,,žít,, .

A samotné muzikály? Každým ,,živým ,,slédnutím mi vstoupte touha vidět další a další...je to jako droga. Muzikály miluju a jen tak se jich nevzdám...co dodat?

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Komentáře

RE: Proč muzikály janim 06. 07. 2008 - 20:57
RE(2x): Proč muzikály pajenka 06. 07. 2008 - 21:07