Sen, obraz skutečnosti

30. říjen 2011 | 08.48 |

 Zdál se mi sen, jenž ukrad mi spaní , že za vstřícnost platíme vysokou daní ...(muzikál Krysař)

Jsem zvyklá na sny, ve kterých mě chce někdo zabít... pokud jsou akčně udělané, mám je dokonce ráda (vždycky jsem chtěla být nějaký tajný agent, nebo zachraňovat životy, tak si to žiju aspoň ve snech). Jsem zvyklá na sny, který postrádají smysl a ráno o nich ani nevím... ale jsou sny, které mi po probuzení vrtají hlavou, protože ve mě dokážou vyvolat miliony vzpomínek a otázek "co kdyby, jak to je".

Dva dny za sebou se mi zdálo o mé přednášce z genetiky (to bych zařadila do kategorie horor), dnes mi opět moje hlava rázně připomenula, že nemám v sobě jasno...ale co, kdo vlastně má?
Často se mi stává, že když si nevím vůbec rady, sny mi pomohou se rozhodnout, nebo mě donutí udělat první krok. Prostě spím a ve snu něco zkusím, podle toho, jak se poté cítím, dokážu na to zareagovat i ve skutečném světě. Tak už jsem párkrát udělala "první krok", nebo to byl ten "poslední". Těhle rozhodnutí nelituju, protože to skončilo přesně těmi pocity,které jsem zažila ve snu.
Ale když sám sen je zmatený a cítím v něm silnou nejistotu, co udělat, jsem sama zmatená. Mám 3 možnosti: buď něco udělám a za a) ztrapním se až na půdu, za b) zvítězím, nebo za c) nechám to dál plynout. Cosi mi říká, že už jsem udělala dost a mám to nechat na možnosti c). Pokud se nic nestane, je jasné, že by nemělo cenu ani něco zkoušet.

...jak já to rozhodování nesnáším! (Kdyby mi to ten sen aspoń pořád dokola nepřipomínal!!!)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Sen, obraz skutečnosti marinka 03. 11. 2011 - 11:05
RE(2x): Sen, obraz skutečnosti pajenka 03. 11. 2011 - 11:13
RE(3x): Sen, obraz skutečnosti márinka 03. 11. 2011 - 12:53
RE(4x): Sen, obraz skutečnosti pajenka 03. 11. 2011 - 16:04
RE(5x): Sen, obraz skutečnosti marinka 03. 11. 2011 - 16:33