Ohlédnutí za rokem 2011

1. leden 2012 | 00.51 |

 Rok 2011 je definitivně za námi a pro mě to byl rok převelice úspěšný. Zaslouží si pár řádků na tomto již pomalu zapomenutém deníku ze života jedné vesnické holky, která se chce podělit se světem o své myšlenky.

Když jsem vstupovala do roku 2011, cítila jsem jasný neklid, protože tenhle rok měl být v mnohém zlomový. Věděla jsem, že se právě ten rok rozhodne o mém budoucím životě minimálně na pár let a to už samo o sobě byl silný závazek. Nicméně jakmile jsem naskočila na vlak s číslem 2011 věděla jsem, že pomocí vlastních sil a odhodlání dokážu aspoň částečně ovlivnit, kterým směrem budou koleje pokračovat. Opřela jsem se do toho a vypustila okolní svět. Odměna za vynaloženou práci přišla... a byla sladká!

V květnu-červnu jsem se potila u maturitních zkoušek, které byly v mnohém zlomové. Vyšla jsem s úsměvem na tváři a úspěchem v podobě čtyř krásných jedniček. V červnu jsem se pokusila o nemožné a vyjela jsem vstříc přijímacím zkouškám na moji vysněnou školu. Nemožné se stalo skutečností a já se v druhé půli června radovala s přijetím na Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy! Léto uteklo rychle, většinu jsem proválela, nemálo jsem propracovala a v říjnu nastoupila do nového života. V průběhu listopadu jsem potkala člověka, který mi daroval tolik úsměvů, že se ze mě stal šťastný člověk... to sice netrvalo dlouho, ale to všechno mě jen dodalo další sílu do boje s nelítostným životem. V prosinci se mi podařilo dát moje první zkoušky na vysoké škole. Ke konci prosince jsem se dokonce vrátila do stanu zadaná, i když s jistými rezervami.

Nebudu si dávat žádná předsevzetí na rok 2012. Do tohoto roku vstupuji nabitá energií a odhodláním být ještě silnější, než jsem právě teď a hlavně jsem odhodlaná jít za svými cíli. Doufám, že tento rok bude šťastný... pro mě... ale i pro vás! Zkrátka pro NÁS VŠECHNY. Takže ŠŤASNÝ NOVÝ ROK PLNÝ SPLĚNÝCH SNŮ A ÚSPĚŠNĚ PŘEKONANÝCH PŘEKÁŽEK A ZKOUŠEK. Za rok se tu zase sejdeme a já doufám, že o tomto roku budu moci říct jen to nejlepší!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ohlédnutí za rokem 2011 jejdatojemivec®pise.cz 03. 01. 2012 - 06:56