Ten zpívá krásně,ty to nevidíš?

24. duben 2008 | 19.36 |
Jak je možný, že když má někdo svého oblíbence, tak se zaměří pouze na něho a ostatní již nevidí.
Už mnohokrát jsem se setkala s tím, že nějaký člověk má svého oblíbence a ostatní ignoruje a říká o nich, že nezpívají hezky a jen je pohoršují a ve společnosti davají nejvíš jen toho svého slovy: ,,ten je nejlepší, jaktožo to nevidíš? ,,
Znám minimálně dva takové případy. Možná jsem mezi ně dřív patřila i já ale pak jsem otevřela oči. Teď mám jednoho nej a spoustu dalších super oblíbených. Prostě se mi někdo líbí a někdo ne ale nedělám to , že toho svéhu každému ,,cpu,, s tím, že jestli se ti to nelíbí tak jsi divný.
Taky je pravda, že když se vysazuje jen jeden, tak ti ostaní už se nevidí.
Není to ani zdravé, končí to jak já říkám ,,fanouškovským syndromen,, neboli chováním člověka, který porušuje všechny zásady slušného chování(leze dotyčnému do sourkomí a víc). Navíc se ten člověk připravuje o jiné skvělé hlasy a osobnosti , které prostě nevidí.
Co mě otevřelo oči? Právě to , že jsem si našla okruh lidí, kteří milují muzikály ale oblíbence a neolíbence mají různí. Prostě jsem začala říkat: ,,mě se líbí ten a ten ,nebo připadá mi lepší ten a ten ale je to jen můj názor,, A ono to lidičky funguje.

Proto všem ,,slepým,, otevřete ty oči!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Komentáře