Projekt PŘÍRODOVĚDCI.CZ

29. srpen 2012 | 12.00 |

 Tento projekt pořádá PřF Univerzity Karlovy (tedy fakulta na které studuji) a je zaměřen na žáky, studenty a učitele základních a středních škol. Má za úkol "vychovávat" mladé přírodovědce, tedy mladé lidi s nadšením k přírodě a k vědě. 

biologie_1280x1024_PC

Když jsem se poprvé doslechla o tomto projektu, jásala jsem radostí, že můžu být hrdá na to, že to pořádá právě moje fakulta, vždy je to úžasný nápad. Web přírodovědců je rozdělen stejně jako programy na fakultě, tedy na biologa, geologa, geografa a chemika. Každý žák, či student se může v projektu jednoduše a zdarma zaregistrovat pod sekcí, kterou chce, ale zůstane hlavně pod celým projektem Přírodovědci. To mu umožní přístup do sbírek naší fakulty, a mnoho dalších výhod. Po registraci každý dostane svoji kartu přírodovědce, která mu bude přinášet jen samé výhody.

Untitled 1

Pro učitele je projekt velkým přínosem do výuky, protože prostřednictvím Přírodověců.cz mohou požádat o zapůjčení učebních pomůcek (např. mikroskopů), nebo o návštěvu v našich laboratořích, či na vybraných a speciálních přednáškách. Dále jsou nabízeny letní přírodovědecké tábory...a spoustu dalších akcí!

... a tak dále a tak dále. 

Podle mého je to opravdu úžasný projekt

Pokud vás aspoň trochu příroda zajímá, koukněte na webové stránky Přídodovědců a pročtěte si obsah, ráda získám nové názory na tento výjimečný projekt.

PRIRODOVEDCI.CZ

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Projekt PŘÍRODOVĚDCI.CZ slikiŽpise.cz 15. 09. 2012 - 19:04
RE(2x): Projekt PŘÍRODOVĚDCI.CZ pajenka 15. 09. 2012 - 19:45