Rézi je po půl roce zpátky!

22. září 2012 | 16.19 |

 Je to neuvěřitelné, ale po půl roce se nám vrátil náš kocour Rézin. (Nějaké fotky z "mládí" ZDE)

V dubnu tohoto roku se nevrátil domů můj vypiplaný kocour Rézi. Hodně mě to zasáhlo, protože jsem ho od jednoho týdne života odkojila (takhle to všechno začalo ZDE). Každý den jsem doufala, že se přeci jen vrátí, ale v podvědomí jsem věděla, že když už je tak dlouho pryč (vždy se zdržoval jen u baráku), tak už se nevrátí. V hlavě se mi promítali různé scénáře na to, co všechno se mu mohlo stát: přejelo ho auto? je někde zavřený a nemůže ven? někdo ho otrávil?
Samozřejmě jsem ho obrečela... byl prakticky jako moje dítě. Pak naděje upadla do zapomnění a já věděla, že je konec... omyl!

Včera mi přišla od mámy prostá sms: Rézin je doma. Nechápavě jsem zírala do mobilu a musela jsem slyšet rozřešení. Okamžitě jsem mamce zavolala a ta potvrdila zprávu. Prý se nečekaně objevil na zahradě. Čisťoučký, najedený, spokojený. 

Nikdy nepochopím, co se stalo, kde tak dlouho byl a vůbec jak se vrátil zpátky. Kdyby nebyl vykastrovaný, věřila bych scénáři "šel se lundat za kočkama", ale tenhle mazel se nikdy nevzdaloval daleko a ostatních koček se spíš bál. To, co se stalo se asi nikdy nedovím, ale jedno je jisté, jsem ráda, že mám ztracené dítě doma. Je to zázrak

PS: jen teď jak Rézina seznámit s Lazy (Odkaz ZDE)

180288_1594620744542_1480145_n

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře