Láska mě změnila

1. prosinec 2012 | 11.24 |

 PŘED VZTAHEM:

Když jste sama, toužíte potom mít někoho, koho budete moct milovat a kdo bude milovat vás. Utvoříte si krásnou představu o tom, jak právě vy budete ta dokonalá přítelkyně a nebudete dělat chyby, co dělají ženy okolo vás. Nikdy byste nešla za svým mužem do hospody si ho "odvést", nikdy by jste přeci nežárlila na každou ženy, s kterou se baví, ale co ženu, dokonce i na muže nebo na kohokoliv, pokud to nejste vy. Neřekla by jste svému muži, ať už nepije, nesnažila se ho urdžet doma pod záminkami různých aktivit, co můžete spolu sdílet a netrápila se v chvílích, kdy by on byl někde jinde.

VE VZTAHU:

Najednou je všechno jiné, teď už nejste sama, ale zároveň jste se odtrhla od zbytku společnosti. Pokud trávite večer sama doma, netoužíte ho prožívat se svými přáteli, ale chcete, aby se vám vrátil muž z hospody. Cosi vás nutí tam jít za ním a třeba jen chvíli sedět a pozorovat ho, ale když to opravdu uděláte, najednou si uvědomíte, že jste si pro něho jen drze přišla. Nemáte ráda jeho kamarády, protože vám berou čas strávený s ním a když se okolo něho otočí nějaká žena, u které si nejste jistá příbuzenskými svazky, máte podivný pocit v žaludku. Hnusí se vám, když přijde muž domů "ožralý", že nemůže ani pořádně stát a snaží se k vám lísat, načež usne jako poleno a výrazně chrápe celou noc...

...vím, takhle to zní hrozivě a je pravda, že když všechny ty faktory napíšu vedle sebe... tak se nenávidím. Co se to se mnou stalo? Vždycky jsem věřila tomu, že JÁ taková nebudu. Snažím se krotit, ale cítím na sobě, že jsem značně emocionálně labilní, taková, jaká jsem nikdy předtím nebyla. Děsím se chvil, kdy spolu nemůžeme být a ze zoufalství dělám zoufalé činy. Tohle je posedlost a já se za to stydím! Stydím se, že můj muž tohle se mnou musí prožívat a já s tím ne a ne přestat. Samozřejmě nic z toho nedělám tak okatě, ale minimálně o tom přemýšlím a přehrávám si v hlavě scénáře, jak bych to provedla.

Tohle ze mě udělala láska... miluji a jsem milovaná, ale stala se ze mě závislá osoba. Já už jen doufám, že se brzo zklidním a dokážu být ta osoba, o které jsem si myslela, že budu!

On mi stále ale dává naději, tím, že to se mnou všechno trpí, aniž by proti mě kdy řekl jediné slovo a snaží se být se mnou opravdu maximálně. To je důkaz, že mě miluje a to mi dává sílu bojovat sama se sebou!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Láska mě změnila tlapka®pise.cz 02. 12. 2012 - 19:53
RE: Láska mě změnila emily 12. 12. 2012 - 23:32
RE: Láska mě změnila apok@lypsÍk 25. 12. 2012 - 01:46
RE: Láska mě změnila mixx®pise.cz 27. 12. 2012 - 18:11