Chcete snížit obsah tuku a cítit se lépe?

3. listopad 2013 | 14.24 |

 Začněte jezdit na koni!

Nikdy jsem nepotřebovala nijak výrazně hubnout. Váhu si už nějaký rok držím prakticky konstatní, na bříško si nemůžu stěžovat, jen jsem měla trošku větší zadeček a stehna než bych chtěla (nebo jsem si to aspoň myslela). Nikdy jsem nebyla sportovní typ, ale co mě opravdu dokázalo chytnou je jízda na koni. Po nějakých x letech jsem se začala pravidelně hýbat a věřte mi, že začátky byly krušné. Po půlhodině na koni jsem se celý týden nemohla hnout. Jestli si ještě někdo z vás myslíte, že ježdění na koni je hračka, tak si to prosím někdy taky zkuste. Jezděním na koni pracujete prakticky se všemi svaly vašeho těla a věřte, že vás začnou bolet i ty svaly, o kterých jste ani nevěděli, že je máte.

Pokud to ale nevzdáte, přijde velká odměna. S postupem času se bolesti svalů vytrácely, měla jsem větší sílu a začínala jsem přicházet jak na to. Jako bonus mě to začalo opravdu bavit, ne nadarmo se říká, že nejkrásnější pohled je ten  z koňského hřbetu. Cítila jsem se mnohem líp i celkově psychicky a samozřejmě fyzicky. No a taky se stalo, že jsem si začala kupovat čím dál menší kalhoty. Váhu si držím stále konstantní, ale tuk nahradily svaly. Lidé mi říkají, že je vidět, že se mi zadek zmenšil a to samé se stalo i se stehny. Kalhoty s číslem 36 jsem nenosila ani v 15 letech. A to všechno prakticky za 2 měsíce občasných výletů na koni.

Bohužel, začala škola a já koně vidím už tak maximálně ve stáji o víkendu. Trochu se bojím, co to udělá s mojí fyzičkou a postavou. Každopádně příští prázdniny na sobě zase zamakám. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Chcete snížit obsah tuku a cítit se lépe? boudicca®pise.cz 11. 11. 2013 - 21:32
RE(2x): Chcete snížit obsah tuku a cítit se lépe? pajenka 12. 11. 2013 - 17:21