Řidičák

2. květen 2008 | 09.50 |
Je mi 16 let a už dělám řidičák, pro někoho naprosto normální, pro mě naprosto nenormální .

Dělám si řidičák skupiny A1 na motorku do 125ccm/ 11kW. Docela mě to začíná děsit. Dneska jdu na hodinu a příští týden mám poslední jízdu no a paaak!!! Ani na to nechci myslet, že já jsem se k tomu dala překecat. Asi nejsem normální.

No jak jezdím? Tak dala bych tak průměr, minule jsem sice dostala pochvalu ale to byla jediná pochvala asi za celej kurz. Už celkem bez problémů zvládám řazení i podřazovaní. Brzdím plynule, přednost... jednou jsem ji nedala no..na stopkách stavím celkem bez problémů. Akorát teda mám problémy se rozjet do kopce a když jsem na nějký větší křižovatce si rychle uvědomit co mám právě dělat a taky dát neutrál ale to prej maj i ty zkušený. Jestli ten řidičák udělám, tak to bude zázrak, tak to vidím. Na druhou stranu si říkám, když řidičák má skoro každej, proč bych ho já neudělala...no ale známe se .

No ale zas na druhou stranu mě ty motorky zas docela začínaj bavit. Ale mám taky jeden háček. Doma zatím nic nemám jedině malého pijonýra a tomu se snad ani nedá říkat motorka. Něco bych potřebovala, ale už mám i vlastní přilbu(helmu), tak že by to třeba jednou jedinkrát vyšlo?...Uvidíme..naděje si nedávám

moto

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Řidičák sadu 18. 05. 2008 - 23:17
RE(2x): Řidičák pajenka 19. 05. 2008 - 15:37