Obecně moje spekulace...

2. květen 2008 | 18.30 |

Vesmír...je záhadou, která pro nás živé tvory schopné menší inteligence se začíná pomalu odhalovat.

Jsme však schopní pochopit vše co se ve vesmíru děje? Různé teorie mluví o tom, že vesmír je nekonečný ale nidko tu nekonečnost nedokázal pospat. Ano stále se rozpíná ale pořád má někde hranice, které se posouvají dál a dál...tudíž nemůže být nekonečný ale pouze stále se rozpínající. Ale aby jsme rozlušitli toto dilema nám bude asi eště chvíli trvat. Třeba na to časem příjdem ale náš mozek to zatím neodhalil tudíž to nemůžem chápat.

Tělesa ve vesmíru? Planety,hvězdy, komety, prach, ..... mohla bych jmenovat do nekonečna. Tohle všechno přece muselo z něčeho vzniknout.

Jak třeba mohl na planetě Zemi vzniknout život? Jak vlastně vzniknul život obecně...je pravda to, že jsem ve vesmíru sami? Tomu nevěřím...už jen důkaz toho, že na Marsu byli nalezeny zkameněliny drobných bakterií přece dokazuje, že někde něco muselo být a že my nejsme ty první průkopníci života, jak si někteří myslí.

Ale na drouhou stanu představte si, že opravdu někde nějaká civilizace je...mnohem starší a vyspělejší, že by o nás nevěděli? Nebo o nás vědí, jen nás nechávají přirozenému vývoji? Jak to vlastně všechno je. Věříte na UFO, které unáši lidi a dělá na nich výzkumy? Nepatří už tohle do trochu jiného odvětví, než samotný vesmír? Zasahujeme do věcí, které jsou již příliš složité ale přesto mohou být pravdivé.

Najdem tedy někdy odpovědi na tyto otázky? Kdo ví...

vesmír

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře