3.5. Mušketýři

4. květen 2008 | 08.53 |
Tak včera jsem měla znovu to štěstí shlédnout Tři mušketýry naživo v divadle.

Tentokrát jsem šla opravdu vyloženě na Mariána, protože Mušketýry jsem celkově viděla už 5 krát. Ale vzala jsem s sebou dva spolužáky, aby poznali také něco trochu jiného a i uslyšeli Mariána.

Mušketýři

Přijeli jsme už ráno ale to vůbec nevadilo...trochu jsme si užívali Prahu(ale jenom trochu )
Asi hodinu před představení jsme si sedli dozadu za divadlo, bylo krásně a tak jsme si řekli, že počkáme na Mariána. Jak jsme tam tak seděli, tak jsem si všimla, že přijíždí Bohouš Josef(další alternace kardinála). Sem se doslova lekla. Naštěstí šel zpívat na Angeliku.

Po krátkém čekání se objevilo auto podobné tomu co měl Marián...mělo ale tmavé skla, tak jsem dovnitř moc neviděli ale ujistili jsme se, že je to on tím, že když projížděl okolo nás zatroubil. No tak jsme popovídali ;-)

Pak jsme šli už do divadla. Jakmile nás pustili do hlediště a sedli si na přistavky bylo nám uvaděčkou řečeno, že v 25.řadě jsou 4 místa volná, tak ať si sednem tam jestli chceme. Učinili jsme tak. 1. půlku jsme zvládli . Opřestávce hybajs za Mariánem, který nám řekl, že v 1.-2. řadě je volno tak ať si přesednem...tak jsme udělali. Tedy řeknu vám měli jsme lístky za 199 Kč a seděli v 2. řadě ... to je krásný .

Po představení jsme nasedli do vlaku a jeli domů...byla jsem hrozně utahaná. Ač ten den nebyl téměř ničím náročný, tak jsem ve vlaku usínala.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Komentáře

RE: 3.5. Mušketýři chamy 04. 05. 2008 - 10:39
RE(2x): 3.5. Mušketýři pajenka 04. 05. 2008 - 10:43